WYDRUK WIELKOFORMATOWY KOLOR
POSTERY, PLANSZE, PLAKATY

Oferujemy wydruki wielkoformatowe w kolorze na papierze 200g. Plansze, postery, plakaty Świadczymy usługi dla biur architektonicznych, geodetów, firm budowlanych, konstruktorskich i budownictwa drogowo – mostowego. Studentów architektury i budownictwa.

Drukujemy od ręki do szerokości 914mm. Zamówienia realizujemy na ploterze CANON TX4000, TX3000, TX2000. Składamy dokumentacje do formatu A4. (do teczki lub wpięcia) Drukujemy między innymi: plansze achitektoniczne, plakaty naukowe, postery, FOTO wielkoformatowe jak również pliki typu CAD Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. Zamówienia można przesyłać bezpośrednio na e-mail. Pojedyncze sztuki realizujemy na poczekaniu – od ręki. Większe zamówienia – ustalamy termin realizacji indywidualnie. Z reguły ten sam dzień lub następny.


U nas precyzyjnie wydrukujesz i złożysz swoją dokumentację techniczną i specjalistyczną, plansze architektoniczne, postery naukowe, plakaty.

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD, CAD

Druk to nasza specjalność! Pracujemy, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, tonery, atramenty i papiery.  Oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy. Wydruki wykonujemy na ploterach firmy CANON wyspecjalizowanych do druku projektów architektonicznych i inżynierskich.

Wydruki wielkoformarowe to nasza pasja uwielbiamy drukować, składać i oprawiać rysunki. Z nieznaną dotąd precyzją przyglądamy się każdej kartce, która zadrukowana wysunie się z naszych najnowocześniejszych ploterów. Musimy być pewni, że jakość każdego wydruku spełnia nasze najwyższe standardy. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko, ale wierzymy, że nasze wartości są kluczem do sukcesu naszych klientów.

Drukowanie i składanie pojedynczych rysunków wykonujemy na miejscu dzięki czemu czas realizacji jest możliwie najszybszy. Większą ilość ustalamy indywidualnie. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas.

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

WYDRUK WIELKOFORMATOWY KOLOR
POSTERY, PLANSZE, PLAKATY

FORMAT (PAPIER TWARDY 200g) CZARNO-BIAŁY KOLOR
A3 i 30×40 10zł 10zł
A2 i 40×50 15zł 15zł
A1 25zł 25zł
A0 50zł 50zł
B2 (PLANSZA) 17zł 17zł
B1 34zł 34zł
Niestandardowy wymiar Indywidualnie Indywidualnie
 

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu

*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM