WYDRUK WIELKOFORMATOWY CAD
PLOTOWANIE CAD

Oferujemy wydruki oraz składanie CAD. Świadczymy usługi dla biur architektonicznych, geodetów, firm budowlanych, konstruktorskich i budownictwa drogowo – mostowego.

Plotujemy od ręki do szerokości 914mm. Zamówienia realizujemy na ploterze CANON TX4000, TX3000, TX2000. Składamy dokumentacje do formatu A4. (do teczki lub wpięcia) Drukujemy między innymi: plakaty naukowe, postery, FOTO wielkoformatowe jak również pliki typu CAD Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. Zamówienia można przesyłać bezpośrednio na e-mail. Pojedyncze sztuki realizujemy na poczekaniu – od ręki. Większe zamówienia – ustalamy termin realizacji indywidualnie. Z reguły ten sam dzień lub następny.


U nas precyzyjnie wydrukujesz i złożysz swoją dokumentację techniczną i specjalistyczną. Specjalnie dla Ciebie zrobimy wydruki inżynierskie CAD drukowane z programów do projektowania, drukowanie map, wydruki projektów budowlanych, projektów architektonicznych, a także wydruki wizualizacji inwestycji

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD, CAD

Składamy dokumentacje, rysunki: do teczki lub do wpięcia.

Druk to nasza specjalność! Pracujemy, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, tonery, atramenty i papiery.  Oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy. Wydruki wykonujemy na ploterach firmy CANON wyspecjalizowanych do druku projektów architektonicznych i inżynierskich.

Wydruki CAD to nasza pasja uwielbiamy plotować, składać i oprawiać rysunki. Z nieznaną dotąd precyzją przyglądamy się każdej kartce, która zadrukowana wysunie się z naszych najnowocześniejszych ploterów. Musimy być pewni, że jakość każdego wydruku spełnia nasze najwyższe standardy. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko, ale wierzymy, że nasze wartości są kluczem do sukcesu naszych klientów.

Plotowanie i składanie pojedynczych rysunków wykonujemy na miejscu dzięki czemu czas realizacji jest możliwie najszybszy. Większą ilość ustalamy indywidualnie. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas.

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

CZARNO-BIAŁE PLOTOWANIE CAD
KOLOROWE PLOTOWANIE CAD

FORMAT (PAPIER 80g)Cena
A31zł
A22zł
A14zł
A08zł
B23zł
B16zł
NiestandardowyIndywidualnie
FORMAT (PAPIER 80g)Cena
A32zł
A24zł
A18zł
A016zł
B26zł
B112zł
NiestandardowyIndywidualnie

Składanie rysunków
Szwajcarska precyzja!

FORMAT CENA
A2 A1 A0 B2 B1 1-2zł
NIESTANDARDOWE 1-2zł
RODZAJE SKŁADANIA DO TECZKI LUB DO WPIĘCIA

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu

*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM