WYDRUK WIELKOFORMATOWY CAD
PLOTOWANIE CAD

Oferujemy wydruki oraz składanie CAD. Świadczymy usługi dla biur architektonicznych, geodetów, firm budowlanych, konstruktorskich i budownictwa drogowo – mostowego.

Plotujemy od ręki do szerokości 914mm. Zamówienia realizujemy na ploterze CANON TX4000, TX3000, TX2000. Składamy dokumentacje do formatu A4. (do teczki lub wpięcia) Drukujemy między innymi: plakaty naukowe, postery, FOTO wielkoformatowe jak również pliki typu CAD Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. Zamówienia można przesyłać bezpośrednio na e-mail. Pojedyncze sztuki realizujemy na poczekaniu – od ręki. Większe zamówienia – ustalamy termin realizacji indywidualnie. Z reguły ten sam dzień lub następny.


U nas precyzyjnie wydrukujesz i złożysz swoją dokumentację techniczną i specjalistyczną. Specjalnie dla Ciebie zrobimy wydruki inżynierskie CAD drukowane z programów do projektowania, drukowanie map, wydruki projektów budowlanych, projektów architektonicznych, a także wydruki wizualizacji inwestycji

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD, CAD

Składamy dokumentacje, rysunki: do teczki lub do wpięcia.

Druk to nasza specjalność! Pracujemy, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, tonery, atramenty i papiery.  Oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy. Wydruki wykonujemy na ploterach firmy CANON wyspecjalizowanych do druku projektów architektonicznych i inżynierskich.

Wydruki CAD to nasza pasja uwielbiamy plotować, składać i oprawiać rysunki. Z nieznaną dotąd precyzją przyglądamy się każdej kartce, która zadrukowana wysunie się z naszych najnowocześniejszych ploterów. Musimy być pewni, że jakość każdego wydruku spełnia nasze najwyższe standardy. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko, ale wierzymy, że nasze wartości są kluczem do sukcesu naszych klientów.

Plotowanie i składanie pojedynczych rysunków wykonujemy na miejscu dzięki czemu czas realizacji jest możliwie najszybszy. Większą ilość ustalamy indywidualnie. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas.

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

CZARNO-BIAŁE PLOTOWANIE CAD
KOLOROWE PLOTOWANIE CAD

FORMAT (PAPIER 80g) CZ/BCena
A30,50zł
A24zł
A16zł
A012zł
B210zł
B120zł
NiestandardowyIndywidualnie
FORMAT (PAPIER 80g) KOLORCena
A32zł
A25zł
A110zł
A020zł
B28zł
B116zł
NiestandardowyIndywidualnie

Składanie rysunków
Szwajcarska precyzja!

FORMAT CENA
A2 A1 A0 B2 B1 1-2zł
NIESTANDARDOWE 1-2zł
RODZAJE SKŁADANIA DO TECZKI LUB DO WPIĘCIA

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu

*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM