SKŁADANIE RYSUNKÓW
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

A kiedy już wydrukujemy Twoje rysunki, doskonale wiemy jak je poskładać, abyś otrzymał je równo złożone, gotowe do użytkowania lub oddania na uczelnie. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwalają zrealizować Nam każde zlecenie.

Składamy dokumentacje, rysunki: 

  • do teczki A4
  • do wpięcia (skoroszyt, listwa)

Wszystkie rysunki składamy ręcznie, ze szwajcarską precyzją!

Niezależnie od tego czy jesteś studentem, architektem lub inżynierem drukującym swoje rysunki techniczne – zawsze chcesz by były one łatwo dostępne. Dzięki automatycznemu składaniu do formatu A4 masz łatwy dostęp do swojej dokumentacji i do informacji w nich zawartych nawet gdy rysunki są naprawdę długie. Tak złożona i przechowywana dokumentacja zajmuje mniej miejsca, masz je od teraz starannie poskładane na swoim biurku, dzięki czemu Twoja praca staje się bardziej wydajna. Arkusze po złożeniu będą miały tabelkę zawsze na wierzchniej stronie w prawym dolnym rogu co ułatwi odszukiwanie właściwego rysunku. Dzięki standardowemu formatowi A4 możesz łatwo schować całą dokumentację do teczki lub koperty. Ułatwia to pracę na budowie gdy potrzeba wyjąć i przeglądać konkretny rysunek dokumentacji.

Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny – dla stałych klientów udzielamy rabaty!


Składanie rysunków
Szwajcarska precyzja!

FORMAT CENA
A3 1zł
A2 2zł
A1 3zł
A0 4zl
B2 3zł
B1 4zł
Niestandardowy 2-4zł
RODZAJE SKŁADANIA DO TECZKI LUB DO WPIĘCIA

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu

*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM