OPRAWA PRAC
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

OPRAWA PRAC – nasza drukarnia, wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, oferuje również wiele usług związanych z drukowaniem oraz oprawianiem prac dyplomowych. Zdając sobie sprawę z tego, że okres poprzedzający obronę jest bardzo stresujący, zapewniamy kompleksowe usługi w tym zakresie. Dzięki nam nie muszą Państwo o nic się martwić! Wystarczy przynieść pendrive ze swoją pracą, a my zadbamy o resztę! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, będącym gwarancją wysokiej jakości wydruku oraz estetycznego wykonania oprawy. Ponadto mamy jedne z najniższych cen w Rzeszowie!

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD

Oprawiamy:

  • miękka oprawa PRz
  • miękka oprawa SOFT
  • twarda oprawa z napisem
  • twarda oprawa z kieszenią na rysunki
  • bindowanie w kółeczka
  • termobindowanie
  • listwa nasuwana

Druk to nasza specjalność! Specjalizujemy się w drukowaniu i oprawianiu prac dyplomowych, inżynierskich, magisterskich, licencjackich oraz doktorskich. Zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników służy fachową pomocą przy druku i oprawie przed złożeniem pracy w dziekanacie. Na wydruk i oprawę pracy trzeba poświęcić kilkanaście minut.

Wydrukowane i oprawione prace u nas to gwarancja najwyżej jakości!

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

OPRAWA PRAC
DRUK Pingwinek.pl

Cennik
DRUK Pingwinek.pl

Rodzaj oprawyCena
Miękka oprawa PRz (należy pobrać w dziekanacie)10zł
Miękka oprawa SOFT10zł
Twarda oprawa z napisem15zł
Twarda oprawa z kieszenią na rysunkido ustalenia
Termobindowanie 15zł
Bindowanie w kółeczka 3zł – 5zł
Listwa nasuwana 3zł – 5zł

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Nasze usługi wykonujemy między innymi na maszynach Konica Minolta  552 które rozpędzają się do zawrotnej prędkości 52 kopii na minutę. Nasze maszyny do druku i ksero pozwalają na wykonanie nawet kilkunastu tysięcy kopii na godzinę, dzięki czemu obsługa na sesji, konferencji, sympozjów naukowych, jest dla nas codzienną praktyką a nie wyzwaniem.

*** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki, po szczegóły zapraszamy do kontaktu

**** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM