LAMINOWANIE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

LAMINOWANIE to doskonały sposób na ochronę dokumentów czy papierów przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznym. Laminowanie do formatu A3 wykonujemy od ręki. Laminowanie polega na pokryciu powierzchni dokumentu laminatem, czyli folią. Daje to nie tylko zabezpieczenie przed pobrudzeniem, ale również przedłuża trwałość dokumentu. Pokrycie folią to możliwość usuwania odcisków palców, kurzu i innych niechcianych zanieczyszczeń. Umożliwia wreszcie wystawienie na różne warunki atmosferyczne, dokument jest chroniony cały czas. Laminowanie sprawia, że dokument zyskuje połysk i doskonale się prezentuje. Realizujemy laminowanie w pojedynczych zleceniach oraz większe zamówienia dla firm (np. laminowanie kart czy identyfikatorów dla pracowników).

LAMINOWANIE to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form wykończenia prac drukowanych i fotografii. Pokryte folią dokumenty, materiały reklamowe i zdjęcia nabierają sztywności, trwałości, jaskrawszych kolorów. Stają się przez to atrakcyjniejsze a jednocześnie są trwale zabezpieczane – stają się odporne na wilgoć, nie ścierają się, nie blakną, nie brudzą. Dla dokumentów standardowych formatów – do A3 oferujemy typowe laminowanie termiczne.

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.
** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu
*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM