KSERO / WYDRUKI A4, A3
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Ksero i wydruk A4, A3 wykonujemy z najwyższą precyzją, na specjalistycznych maszynach arkuszowych marki Konica Minolta Nowoczesna technologia druku cyfrowego (laser) zapewnia najwyższą jakość odbitek z możliwością skalowania obrazu w zakresie od 25% do 400%, wielokrotnego powielania na stronie, kserowania dwustronnego lub łączonego a także wielu innych funkcji edycyjnych na różnorodnych podłożach, jakimi są: papier, folia, kalka techniczna, papier samoprzylepny, papier fotograficzny, papier kredowy i inne. W naszych punktach usługowych wykonają Państwo ksero i druk w formacie od A4 do A0+ w barwie czarno białej i kolorowej!

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD

Druk to nasza specjalność! Pracujemy, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, tonery, atramenty i papiery.  Oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy. To usługa adresowana do osób, którym potrzebne są pojedyncze kopie danego dokumentu. Metoda ta jest szybka, gwarantuje możliwość odbioru „od ręki” i zapewnia niską cenę w przypadku niedużych nakładów.

Ksero i druk formatu A4 , A3 wykonujemy na miejscu dzięki czemu czas realizacji jest możliwie najszybszy. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas.

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

CZARNO-BIAŁE A4, A3
KOLOROWE A4, A3

NakładA4A3
1-1000,150,30
101-2000,140,28
201-3000,130,26
301-4000,120,24
401-5000,110,22
501-100000,100,20

NakładA4A3
WYDRUK PRACYPROMOCJAPROMOCJA
ZAPRASZAMYDRUKPINGWINEK

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Nasze usługi wykonujemy między innymi na maszynach Konica Minolta  552 które rozpędzają się do zawrotnej prędkości 52 kopii na minutę. Nasze maszyny do druku i ksero pozwalają na wykonanie nawet kilkunastu tysięcy kopii na godzinę, dzięki czemu obsługa na sesji, konferencji, sympozjów naukowych, jest dla nas codzienną praktyką a nie wyzwaniem.

*** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki, po szczegóły zapraszamy do kontaktu

**** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM


architektura rzeszów bindowanie cad druk drukarnia drukowanie rzeszów druk pingwinek gis ksero ksero politechnika ksero politechnika rzeszowska kseroprz ksero rzeszów laminowanie mazak oprawa prac oprawa prac dyplomowych oprawa pracy oprawa pracy rzeszów pingwinek plansze politechnika rzeszowska postery praca inżynierska praca licencjacka praca magisterska prz punkt ksero punkt ksero rzeszów rzeszow rzeszów ksero skanowanie składanie rysunków wielkoformatowy winietki ślubne wydruk wydruki rzeszów wydruk rzeszów xero rzeszów śpiewniki weselne