KSERO / WYDRUKI A4, A3
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Ksero i wydruk A4, A3 wykonujemy z najwyższą precyzją, na specjalistycznych maszynach arkuszowych marki Konica Minolta Nowoczesna technologia druku cyfrowego (laser) zapewnia najwyższą jakość odbitek z możliwością skalowania obrazu w zakresie od 25% do 400%, wielokrotnego powielania na stronie, kserowania dwustronnego lub łączonego a także wielu innych funkcji edycyjnych na różnorodnych podłożach, jakimi są: papier, folia, kalka techniczna, papier samoprzylepny, papier fotograficzny, papier kredowy i inne. W naszych punktach usługowych wykonają Państwo ksero i druk w formacie od A4 do A0+ w barwie czarno białej i kolorowej!

Drukujemy z plików: DOC/DOCX, PDF, JPG, TIFF, PNG, PPT, TXT, XPS, PSD

Druk to nasza specjalność! Pracujemy, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, tonery, atramenty i papiery.  Oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy. To usługa adresowana do osób, którym potrzebne są pojedyncze kopie danego dokumentu. Metoda ta jest szybka, gwarantuje możliwość odbioru „od ręki” i zapewnia niską cenę w przypadku niedużych nakładów.

Ksero i druk formatu A4 , A3 wykonujemy na miejscu dzięki czemu czas realizacji jest możliwie najszybszy. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas.

Drukujemy z: PENDRIVE, DYSKI, TELFONY, TABLETY, PŁYTY CD, INTERNET (NASZ E-MAIL)

W NASZEJ FIRMIE DZIAŁAMY EXPRESSOWO I DRUKUJEMY OD RĘKI!
Przyjdź z pendrive lub wyślij nam maila

NASZ E-MAIL: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM
Opisz wszystko dokładnie co i jak tj.:
(kolorowo, czarnobiało, jednostronnie, dwustronnie,
jeżeli są większe formaty to pliki muszą być opisane w nazwach)

CZARNO-BIAŁE A4, A3
KOLOROWE A4, A3

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.

** Nasze usługi wykonujemy między innymi na maszynach Konica Minolta  552 które rozpędzają się do zawrotnej prędkości 52 kopii na minutę. Nasze maszyny do druku i ksero pozwalają na wykonanie nawet kilkunastu tysięcy kopii na godzinę, dzięki czemu obsługa na sesji, konferencji, sympozjów naukowych, jest dla nas codzienną praktyką a nie wyzwaniem.

*** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki, po szczegóły zapraszamy do kontaktu

**** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM


bindowanie drukarnia druk i oprawa drukowanie rzeszów druk rzeszow ksero ksero politechnika ksero politechnika rzeszowska ksero rzeszów laminowanie oprawa prac oprawa prac dyplomowych oprawa pracy politechnika rzeszowska praca licencjacka rzeszow prz punkt ksero rzeszów rzeszow rzeszów akademicka rzeszów ksero różowa okładka różowa okładka praca dyplomowa różowa okładka praca inżynierska różowa okładka praca magisterska skanowanie składanie rysunków twarda oprawa praca uniwersytet rzeszowski uniwersytet rzeszowski ksero urz wielkoformatowy wsiz wsiz rzeszów wspia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – Rzeszów wspia rzeszów wydruk wydruk i oprawa pracy wydruki rzeszów wydruk pracy rzeszów wydruk rzeszów Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania – WSIiZ w Rzeszowie Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie xero rzeszów śpiewniki weselne