BINDOWANIE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

BINDOWANIE jest introligatorską metodą oprawiania prac, polegającą na łączeniu pliku kartek za pomocą bindy – taśmy służącej do oprawiania dokumentów. Do tej metody używamy specjalnej maszyny – bindownicy – która w odpowiedni sposób dziurkuje kartki a następnie pozwala na ich połączenie. Za pomocą tego urządzenia możemy również rozbindować dokumentację w celu jej uzupełnienia lub zamienienia kartek.

  • Bindowanie w kółeczka
  • Listwa nasuwana

Pracujemy na profesjonalnych bindownicach i grzbietach firmy OPUS

Bindowanie plastikowe dokumentów to zarazem najtańsza i najpopularniejsza forma uporządkowania i oprawienia dokumentów, książek pozwala połączyć luźne kartki w całość za pomocą plastikowych grzbietów. W naszej firmie zbindujemy dokumenty aż do 800 kartek w formacie A5, A4, A3.

Listwa nasuwana pozwala na tanie i szybkie oprawienie luźnych dokumentów, polega na wsunięciu dokumentów w plastikową listwę bez żadnych specjalistycznych urządzeń. Metoda ta pozwala na kilkukrotną wymianę wsuwanych dokumentów.

Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny – dla stałych klientów udzielamy rabaty!

RODZAJ OPRAWYCENA
BINDOWANIE W KÓŁECZKA3zł – 8zł
LISTWA NASUWANA 3zł – 5zł

* Większość usług wykonujemy “od ręki” w zależności od wielkości zamówienia. Zlecenia składane online lub telefonicznie wykonujemy w ustalonym terminie.
** Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i otrzymania niższej ceny na wydruki oraz usługi po szczegóły zapraszamy do kontaktu
*** Przyjdź do nas lub zamów online: DRUKPINGWINEK@GMAIL.COM